Program An Nou 2011

Category: Din programe Comments: 2 comentarii

Cateva imagini de la programul de revelion din biserica Isus Lumina Lumii.

2 comments to Program An Nou 2011

• liliana  says:

Minunat minunat e cum lucreaza Domnul si voi slujitori ai Domnului vibrati in armonie pace iubire caldura si duiosie iar stralucirea si lumina dragostei sa fie fara sfirsit. Un gind curat pentru fratele Victor Opris in care am gasit aceas duiosie aceleas frumoase indemnuri cu care am crescut .O imbratisare cu mult dor din portugalia

• SAMY-RODICA MARINCUS  says:

VA doresc ca in ANUL in care ati intrat D-ZEUL PACI sa va BINECUVINTEZE cu sanatate ,bucuri,inpliniri, binecuvatari ceresti cat si pamantesti.LA MULTI ANI!BINECUVINTATI DE ISUS! CUmulta dragoste si respect ptr fratii din BISERICA unde am crescut.E FOARTE FRUMOS ca putem sa va avem mai aproape de noi prin intermediul dumneavoastra dea ne oferi sansa de a va putea vedea si vizeona programele dumneavoastra.CU multa drag FAM SAMUEL-RODICA MARINCUS(de la BRUXELLES)